Дебати у великому місті

Дебатний турнір - спортивно-інтелектуальне змагання, яке складалося з трьох відбірних етапів і фіналу, та проходило за британським форматом парламентських дебатерів. Турнір був приурочений до Міжнародного дня студента і присвячений проблемам розвитку міст і міського життя. У ході заходу дебатери з Донецька, Дніпропетровська, Маріуполя, Харкова, Херсона, Одеси, Києва та Ростова-на-Дону змагалися в аргументуванні своїх позицій з питань бренду міст, соціального підприємництва і розвитку економіки. Суддями виступили експерти-дебатери з багатим досвідом. В кінці кожного раунду всі бажаючі висловлювали свої точки зору. 

Фінальна тема турніру була присвячена питанню про перенесення столиці в найбільш економічно розвинене місто. Команда під назвою "М'ята” анонсувала свої аргументи під девізом "ми внесемо свіже дихання у гру”, і дійсно виявилася найбільш переконливою. В результаті, судді присудили перше місце команді Самокиша Владислава і Немченко Артема з м.Дніпропетровськ. У номінації "Кращий спікер” переміг Волош Данило, студент Південного федерального університету, м. Ростов-на -Дону. 

За словами одного з переможців, Владислава, "турнір був просто чудовий. Суддівство було як завжди на найвищому рівні... Спасибі всім учасникам за сили, які вони віддали... Спасибі всім, хто провів ці вихідні з Донецьком, це було того варте”. За словами учасниці з Харкова Тетяни Сергієнко, на турнірі була "хороша організація і тепла атмосфера серед учасників на турнірі! Дуже корисні були розбори деяких суддів! І перемогли дійсно гідні хлопці!” Більше відгуків учасників та фотографії доступні тут: vk.com/big.city.debate. 

Організаторами турніру виступили Центр політологічних досліджень, ВМГО "Федерація дебатів України” і Донецький міський молодіжний центр, за підтримки Донецької міської ради й управління у справах сім'ї та молоді Донецької облдержадміністрації. 

* * *

Контактна Олексій Бодня, менеджер проектів Центру політологічних досліджень, тел. / факс: +38 (062) особа: 304 40 97, моб.: +38 (050) 038 10 59, е-пошта: big.city.debate@gmail.com.

Про Центр: Центр політологічних досліджень з 1992 року сприяє становленню громадянського суспільства на основі цінностей "відкритого суспільства”, і поліпшенню участі громадян у демократії, шляхом дослідницької, освітньої та просвітницької діяльності. З 2011 року в Центрі регулярно проходять зустрічі Дебатного клубу (vk.com/cps_debate). Сайт: cps.dn.ua, сторінки в соціальних мережах: fb.com/cps.dn.ua, gplus.to/cps, twitter.com/cps_dn_ua.
Опубликовал laspy, 21-11-2013, 11:39
0
Cтудентська республіка
Запрошуємо відвідати наметове містечко «Чумацький шлях»
Евродебаты и Евроквест ко Дню Европы
Інформаційними центрами у Донецьку роздано більше 10 тисяч туристичних карт
Волонтери Донецька із задоволенням допомагають іноземним гостям міста
Волонтери безплатно їздитимуть в пасажирському транспорті Донецька
Приймайте участь у конкурсі тих, хто не байдужий до свого міста
Львівські фотороботи були відзначені в Донецьку на фотоконкурсі
Проект

Исполняющий обязанности директора,..
Юрист, 095-474-75-90, natali-224@ya..
Заведующая культурно- массовым..
Заведующая художественно-творческим..
Заведующая отделом поддержки молодежных..
Заместитель директора по хозяйственной..


Необходимо ли ввести жёсткую цензуру в Интернете?

Да, цензура необходима для борьбы с противозаконным контентом
Нет, цензура ограничит свободный доступ к объективной информации
Не знаю
Возможно

Авторизация
Загадочные и неповторимые шаблоны DLE для вашего портала.
Только русифицированные шаблоны Joomla помогут реализовать задумки.
Оптимизированные и стильные шаблоны WordPress для сайта на самом лучшем движке.
Элегантные и красивые шаблоны DLE являются лучшим помошников веб дизайнера.
Наверняка только такие шаблоны Joomla являются истинным выбором для ценителя прекрасного.
Не нужно думать и представлять, что шаблоны ВордПресс не могут быть верхом строгости и лаконичности.
Попробуйте выбрать только креативные шаблоны DLE и сконструировать уникальный проект.
Эти современные и легкие шаблоны Юкоз станут оптимальным способом украсить любой веб проект.